Wyszukaj produkt

Płatności

Po dokonaniu zakupu, automatycznie otrzymasz od nas e-mail-a z numerem konta oraz kwotą przelewu. Jeśli z jakiś przyczyn technicznych nie otrzymasz takiego e-maila poinformuj nas o tym za pomocą kwestionariusza w zakładce Kontakt - Dział Obsługi Klienta. Postaramy się ponownie - jak najszybciej -  wysłać potwierdzenie zakupu.

Numer konta:

47 1140 2004 0000 3402 7574 2191

mBank

paskidozegarkow.com
ul. Kilińszczaków 40h
78-600 Wałcz

w tytule należy podać nr zamówienia.

Obsługa platformy płatniczej tpay.com - łatwe i bezpieczne przelewy.

Jeśli powyższa platforma nie obsługuje Twojego banku, dokonaj przelewu tradycyjnego na nasze konto podane wyżej.


 
Polityka Prywatności

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Informacje te zawierają imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu podczas tworzenia konta. Możesz odwiedzić tę stronę, bez zakładania konta, ale musisz założyć konto, gdy coś kupić i wykorzystać śledzenie kolejności i innych usług naszej stronie internetowej. Możemy poprosić o potwierdzenie swoich danych osobowych do  kontaktu z nami. To pozwoli nam na ochronę poufności poprzez weryfikację tożsamości.

Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Nie sprzedajemy ani nie wynajmujemy danych osobowych osobom trzecim w żadnych okolicznościach. Cenimy zaufanie bardzo wysoko, i będzie działać w celu ochrony bezpieczeństwa i poufności danych osobowych, które są nam przekazane.

Dane osobowe pozostawione przez Ciebie w Sklepie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim.
Dane są zbierane wyłącznie do umożliwienia Ci pełnego korzystania z funkcjonalności Sklepu.
Twój adres e-mail może być wykorzystywany jedynie do wysyłania na niego linków do zakupionych plików lub innych technicznych komunikatów związanych z obsługą Twojej aktywności w Sklepie.
W każdej chwili korzystania ze Sklepu masz wgląd i prawo zmiany lub usunięcia wszystkich danych osobowych, które pozostawiłeś podczas Zakupu lub innego korzystania ze Sklepu.
Dane zbierane automatycznie podczas Twoich wizyt na stronach Sklepu mogą być użyte w celach statystycznych oraz optymalizacyjnych.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a Sklepem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie.
Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione osobom trzecim tylko w sytuacji, gdy wymagają tego przepisy prawa i zgodnie z procedurami wymaganymi przez przepisy prawa.
Dzięki zastosowaniu protokołu SSL (Secure Sockets Layer), który jest efektywnym zabezpieczeniem kodującym, mogą mieć Państwo pewność, że dane podawane do wysyłki nie zostaną przechwycone przez osoby trzecie. Ich wyłącznym odbiorcą pozostanie sklep paskidozegarkow.com.

Nasza witryna używa standardu Secure Sockets Layer szyfrowania przemysłu na wszystkich stronach internetowych, w których wymagane dane osobowe. Ta technologia szyfrowania chroni Twoje nazwisko, adres i karty kredytowej podczas transportu danych.

Jeśli masz jakieś pytanie z naszej polityki prywatności, prosimy o kontakt.


Płatność
Płatność
akceptujemy płatność przelewem
oraz tpay.com (szybkie przelewy)
Dostawa
Dostawa
oferujemy tanią dostawę pocztą
polską, jak i szybką kurierem
Czas realizacji
Czas realizacji
wszystkie towary posiadamy na stanie,
wysyłamy je w ciągu 24h